pronesso.com - usługi dla firm


Tłumaczenia biznesowe Kraków

Tłumaczenia biznesowe
Pisemne tłumaczenia prawniczeTłumaczenia patentów na polski
Pisemne tłumaczenia marketingoweTłumaczenia umów

          start > tłumaczenia biznesowe

Prowadzenie firmy wiąże się z podejmowaniem w krótkim czasie decyzji biznesowych. Tłumaczenie biznesowe oferty czy umowy jest często podstawą, na której takie decyzje się opierają. Tłumaczenie dokumentu musi być zatem wykonane szybko i fachowo. Pisemne tłumaczenia biznesowe, do jakich dedykowany jest zespół profesjonalnych tłumaczy biura tłumaczeń pronesso.com, spełnia te wymogi. Są to osoby z dużym stażem i doświadczeniem, sprawnie przygotowujące pisemne tłumaczenia dokumentów. Precyzyjnie dobrani specjaliści dysponujący bardzo dobrym warsztatem językowym w danej dziedzinie. Tłumaczenia biznesowe obejmują tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia marketingowe oraz tłumaczenia patentowe na język polski. Uzupełnieniem usług językowych dla firm jest tłumaczenie przysięgłe. Uwierzytelnione tłumaczenia biznesowe dotyczą najczęściej wszelkiego typu dokumentów wymaganych przy zawieraniu umów, rozpoczynaniu współpracy pomiędzy firmami.


Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe powierzamy osobom łączącym cechy tłumacza i marketingowca. Są to specjaliści z dużym doświadczeniem w tłumaczeniu haseł reklamowych, broszur reklamowych, tłumaczeniu materiałów prasowych PR i marketingowych czy opisów produktów. Pomagamy firmom promować nowe produkty i usługi przygotowując profesjonalnie przetłumaczone teksty doskonale podkreślające cechy reklamowanych produktów i usług.


Tłumaczenia prawnicze

Wykonujemy tłumaczenia prawnicze takich materiałów jak dokumenty procesowe, akty notarialne i założycielskie, różnego typu umowy, ustawy i uchwały. Język angielski stał się najbardziej popularnym językiem biznesowym stąd większość zleceń są to tłumaczenia z polskiego na angielski lub w drugą stronę, tłumaczenia z języka angielskiego. Tłumaczenia dokumentów dotyczą wielu dziedzin, m.in:
- prawo autorskie,
- prawo gospodarcze i korporacyjne,
- prawo administracyjne,
- prawo karne,
- prawo konkurencji.


Tłumaczenia patentowe na język polski

Tłumaczenie opisu patentowego i patentów to specyficzny rodzaj tłumaczeń biznesowych. Wymaga bardzo dobrej wiedzy z dziedziny, której patent dotyczy, ale przede wszystkim znajomości specyficznego języka stosowanego w opisie rozwiązania w dokumentacji patentowej. Tłumacze wykonujący tłumaczenia patentowe na język polski to doświadczeni lingwiści, z długą praktyką w tłumaczeniach pisemnych dokumentacji patentowej.


Bezpłatna wycena tłumaczeniaPotrzebujesz profesjonalne
tłumaczenie biznesowe?


Wyślij zapytanie o bezpłatną wycenę!
 

© 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)