pronesso.com - usługi dla firm


Tłumaczenia techniczne Kraków

Tłumaczenia techniczne
Pisemne tłumaczenia techniczneTłumaczenia automatyka przemysłowa
Tłumaczenia robotykaTłumaczenia informatyka

          start > tłumaczenia techniczne

Podstawowa usługa językowa biura tłumaczeń pronesso.com to pisemne tłumaczenia techniczne. Współpracujemy z zespołem sprawdzonych tłumaczy, specjalistów różnych branż technicznych. Osoby te posiadają kierunkowe wykształcenie inżynierskie i co najmniej pięcioletni staż w przekładach technicznych. Wykształcenie techniczne oraz perfekcyjnie opanowany warsztat językowy jest gwarancją stosowania fachowej i branżowej terminologii, co jest podstawą dobrego tłumaczenia technicznego.

Usługi językowe:

Tłumaczenie automatyka przemysłowa - Tłumaczenie robotyka
Wykonujemy tłumaczenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, tłumaczenie instrukcji obsługi i konserwacji, tłumaczenie instrukcji BHP. Klienci zwracają się do naszego biura tłumaczeń również ze zleceniami tłumaczenia programów sterujących urządzeniami przemysłowymi czy tłumaczenia oprogramowania obrabiarek CNC. Takie zlecenia powierzamy precyzyjnie dobranym tłumaczom, inżynierom mającym doświadczenie w lokalizacji tego typu oprogramowania.

Tłumaczenie informatyczne - Tłumaczenie IT
Tłumaczenia informatyczne to dziedzina tłumaczeń wymagająca nie tylko bardzo dobrego warsztatu językowego, ale też znakomitej praktycznej wiedzy informatycznej, znajomości technologii i rozwiązań stosowanych na rynku IT. Dysponujemy zespołem tłumaczy z dużym doświadczeniem w przekładzie dokumentacji technicznej, podręczników użytkownika, instrukcji obsługi i instalacji sterowników. Tłumaczenie IT to również tłumaczenie marketingowe, którego celem jest pokreślenie zalet danego rozwiązania czy technologii w stosunku do konkurencji.

Tłumaczenie rolnictwo - Tłumaczenie maszyny rolnicze
Mechanizacja rolnictwa to stale rozwijająca się dyscyplina za sprawą nowoczesnych technologii. Obecnie produkowane maszyn rolnicze wymagają od tłumacza znajomości z takich dziedzin jak technika rolnicza czy informatyka. Tłumaczenia techniczne dotyczące techniki rolniczej, maszyn i technologii rolniczych obejmują tłumaczenie instrukcji przygotowania maszyny do pracy, instrukcji serwisowych, zasad bezpieczeństwa oraz obsługi urządzeń pokładowych i elektronicznych montowanych w nowoczesnych ciągnikach rolniczych i kombajnach.

Tłumaczenie budownictwo - Tłumaczenie maszyny budowlane
Zlecenia na tłumaczenie techniczne dotyczące budownictwa to najczęściej pisemne tłumaczenie dokumentacji technicznej, dokumentacji budowlanej, materiały przetargowe oraz opisy konstrukcji infrastruktury lądowej. Wykonujemy tłumaczenia z zakresu „klimatyzacja i wentylacja” tj. instrukcje obsługi instalacji urządzeń, sterowania inteligentnych budynków. Dysponujemy tłumaczami z doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów dotyczących obsługi maszyn budowlanych. Są to przede wszystkim instrukcje obsługi maszyn, ciężkiego sprzętu budowlanego oraz innych maszyn budowlanych jak podnośniki, dźwigi, platformy.


Bezpłatna wycena tłumaczeniaPotrzebujesz profesjonalne
tłumaczenie techniczne?


Wyślij zapytanie o bezpłatną wycenę!
 

© 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)