Dane mapowe          start > geolokalizacja

Cyfrowe mapy Polski

Cyfrowe mapy Polski

Rosnąca popularność telefonów wyposażonych w GPS oraz dostępność systemów informatycznych bazujących na geolokalizacji otwiera nowe możliwości w zakresie geomarketingu i reklamy mobilnej. Mapa cyfrowa jest podstawą funkcjonowania systemów monitoringu i zarządzania zasobami przestrzennymi. Firma dostarcza mapy cyfrowe NAVTEQ do zastosowań w systemach informacji przestrzennej GIS, geoportalach oraz firmom projektującym aplikacje mobilne bazujące na geolokalizacji.

więcej
Aplikacje mobilne w turystyce

Aplikacje mobilne w turystyce

Turystyka jest ciekawą branżą w zakresie wykorzystania nowoczesnych środków komunikacji. Osoby podróżujące dużą wagę przykładają do szybkiego dostępu do informacji, recenzji danego miejsca. Podróżujący chętnie dzielą relacjami i wrażeniami ze swoich wyjazdów. Coraz więcej miast i regionów w Polsce sięga po nowoczesne rozwiązania mobilne dla branży turystycznej aby przybliżyć gościom swoje atrakcje turystyczne. Aplikacje na smartfony bardzo to ułatwiają i nadają dynamiki temu zjawisku.

więcejDane mapowe GIS

Dane mapowe, dane GIS

Firma dostarcza wysokiej jakości bazy danych mapowych, bazy danych geograficznych Polski, bazy danych GIS oraz dane przestrzenne. Są one wykorzystywane do analiz geoprzestrzennych, w systemach informacji geograficznej (GIS) oraz przez producentów aplikacji internetowych i rozwiązań mobilnych bazujących na geolokalizacji.

więcej
Aplikacje mobilne dla firm

Mapy cyfrowe NAVTEQ, POI NAVTEQ


Aplikacje mobilne dla firm

Analizując potrzeby klienta i strategie biznesowe doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań opartych na geolokalizacji. Firma wdraża aplikacje mobilne dedykowane dla handlu (mobilna galeria handlowa), marketingu (mobilna promocja, mobilne kupony rabatowe), bankowości mobilnej oraz organizatorów targów i konferencji (mobilna konferencja, mobilne targi).

więcej

 © 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)