Tłumaczenia pisemne
Pisemne tłumaczenia technicznePisemne tłumaczenia biznesowe
Pisemne tłumaczenia na polskiPisemne tłumaczenia na angielski

          start > tłumaczenia pisemne

Biuro tłumaczeń pronesso.com jest ekspertem w dziedzinie usług językowych takich jak pisemne tłumaczenia techniczne i tłumaczenia specjalistyczne. Realizujemy tłumaczenia pisemne dla producentów i dystrybutorów oprogramowania, sprzętu komputerowego, sektora automatyki przemysłowej, robotyki, obrabiarek CNC, współpracujemy z firmami finansowymi, bankami oraz branżą motoryzacyjną i przemysłową.

Wykonujemy tłumaczenia dokumentów na język polski, tłumaczenia pisemne na język angielski, tłumaczenia specjalistyczne na język niemiecki. Współpracujemy z tłumaczami native speakerami przy zleceniach na inne języki europejskie: słowacki, czeski, węgierski, rumuński, bułgarski, rosyjski. Oferujemy też pomoc przy tłumaczeniu pisemnym dokumentów na języki zachodnioeuropejskie: na języki francuski, włoski i hiszpański.
Tłumaczenie programów komputerowych

Usługi DTP - skład tekstu DTP

Przygotowanie tłumaczenia dokumentu często wiąże się z potrzebą wykonania składu tekstu. Usługi DTP to jednak nie tylko proste przeniesienie przetłumaczonego tekstu w graficzne ramy dokumentu. Trzeba dostosować czcionkę, długość nowego tekstu do elementów graficznych i szablonu publikacji, w razie potrzeby zlokalizować grafiki na których występuje tekst. Innym aspektem składu tekstu DTP jest przygotowanie i optymalizacja publikacji do druku oraz przeglądania na ekranie komputera

Lokalizacja programów komputerowych

Lokalizacja programów i gier

Celem lokalizacji oprogramowania jest dostosowanie produktu do potrzeb lokalnego rynku poprzez przetłumaczenie interfejsu użytkownika, komunikatów i dokumentacji programu na dany język. Zadaniem prac wchodzących w skład tłumaczenia oprogramowania jest też dostosowanie produktu do konwencji obowiązujących w danym języku, przykładowo sposobu sortowania liter w alfabecie, jednostek miary, formatów dat.


Pisemne tłumaczenia Kraków © 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)