pronesso.com - tłumacz angielski polski


Kompleksowe usługi językowe i usługi geolokalizacji

          start > firma

tłumaczenia angielski tłumaczenie stron Ekspert w dziedzinie usług B2B, firma pronesso.com, pomaga instytucjom i firmom w realizacji celów biznesowych na rynku polskim i międzynarodowym. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

Wysoka jakość usług za rozsądną cenę, proklienckie podejście oraz zespół z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja realizacji zleceń w terminach dopasowanych do oczekiwań i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.


Współpracując z firmami z różnych branż doskonale rozumiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby związane z produktami, usługami czy strategią biznesową. Nasze doświadczenie ułatwia zrozumienie biznesu klientów, celów jakie firmy stawiają produktom czy działaniom na danych rynku i dopasowanie usług w sposób gwarantujący sukces.

Zespół tłumaczy pronesso.com ma wieloletnie doświadczenie w realizacji usług językowych jak pisemne tłumaczenia dokumentacji technicznej, tłumaczenie instrukcji obsługi, podręczników użytkownika, tekstów marketingowych oraz tłumaczenie stron internetowych i oprogramowania.

Współpracujący z nami specjaliści geolokalizacji to inżynierowie GIS, eksperci w dziedzinie geoinformacji i wykorzystania technologii opatych na geolokalizacji. Dysponują obszerną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań wykorzystujących dane mapowe i dane geograficzne.

Jednym z założeń pronesso.com jest otwarta i pozytywna komunikacja. Jesteśmy przekonani, że dialog z klientami i z osobami, z którymi współpracujemy, pozwala wypracować skuteczne rozwiązania i osiągnąć wzajemne zrozumienie. Naszą intencją jest budowanie, poprzez taką komunikację, długoterminowej współpracy opartej na zaufaniu i wspieraniu naszych klientów w realizacji celów. 


Krystian Kotarba
współwłaściciel i dyrektor pronesso.com

W branży usług B2B od 1999 roku. Doświadczenie zdobywał w firmach Optimus, AdRem Software a z branżą tłumaczeniową związany od 2004 roku.View Krystian Kotarba's profile on LinkedIn

 © 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)