pronesso.com - usługi dla firm


Tłumaczenia Kraków - Geolokalizacja Kraków

          start > o nas

Firma

pronesso.com firma specjalizująca się w usługach dla firm w dwóch obszarach:
- usługi językowe, przede wszystkim tłumaczenia pisemne dokumentów,
- usługi bazujące na geolokalizacji, dane mapowe i bazy danych mapowych.
Wysokiej jakości kompleksowe usługi językowe takie jak tłumaczenia techniczne, tłumaczenia specjalistyczne, korekta native speakera oraz usługi DTP i lokalizacja oprogramowania pozwalają naszym klientom skutecznie wprowadzać nowe produkty i usługi na rynek polski i rynki zagraniczne.

Drugi obszar działalności firmy czyli usługi i rozwiązania wykorzystujące geolokalizację, to nie tylko aplikacje mobilne dla firm np. aplikacje mobilne w turystyce, mobilna galeria handlowa czy mobilne kupony rabatowe. Firma jest dostawcą map cyfrowych NAVTEQ oraz baz danych POI NAVTEQ dla zastosowań GIS. pronesso.com dostarcza dane mapowe, dane geograficzne Polski oraz bazy danych GIS wykorzystywane w systemach zarządzania zasobami przestrzennymi, infrastrukturą techniczną czy rozwiązaniach informatycznych bazujących na geolokalizacji. Dla handlu i gastronomii geolokalizacja to efektywne działania sprzedażowo-marketingowe i możliwość dotarcia do powiększającej się rzeszy konsumentów mobilnych. więcej

Misja firmy

Cel i misja firmy to pomoc klientom w osiąganiu ich założeń biznesowych. Ogromną wagę przykładamy do budowy trwałych relacji z klientami, chcemy aby dzięki współpracy z nami osiągnęli sukces w swojej branży.

Przyjaźni środowisku

Jedną z ambicji naszej firmy jest być przyjaznym środowisku. W biurze korzystamy
z energooszczędnego oświetlenia i sprzętu komputerowego, segregujemy odpady biurowe i staramy się mądrze zarządzać wykorzystaniem materiałów eksploatacyjnych. Tam gdzie to możliwe, dokumenty papierowe zastępujemy elektronicznymi.Pisemne tłumaczenia

Tłumaczenia pisemne

Domeną biura tłumaczeń pronesso.com
są tłumaczenia pisemne biznesowe, tłumaczenia techniczne i tłumaczenia specjalistyczne. Ich realizacja bazuje na doświadczeniu, stosowaniu fachowej terminologii, profesjonalnym warsztacie językowym oraz specjalistycznej technologii do obsługi projektów tłumaczeniowych.
Usługi i rozwiązania wykorzystujące geolokalizację

Usługi geolokalizacji

Kompleksowa obsługa rozwiązań bazujących na geolokalizacji. Rosnąca popularność smartfonów stanowi dla firm szansę na efektywną sprzedaż, innowacyjne kampanie marketingowe oraz prezentację oferty użytkownikom mobilnym. Zastosowanie map cyfrowych i baz danych GIS jest doskonałym rozwiązaniem w wszelkich nowoczesnych systemach zarządzania zasobami przestrzennymi."Always do your best. What you plant now, you will harvest later."
Og Mandino

 © 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)