Aplikacje mobilne dla firm

Aplikacje mobilne dla firm
Aplikacje iPhoneAplikacje Android
Aplikacje mobilneAplikacje Windows Phone

          start > aplikacje mobilne dla firm

Aplikacje mobilne dla firm

Firma razem ze swym partnerem technologicznym projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania mobilne dla firm MobiApps, są to między innymi:
- MobiSale > mobilna galeria handlowa, mobilna promocja,
- MobiTravel > turystyczne przewodniki mobilne,
- MobiFair > rozwiązania dla organizatorów targów (mobilne targi, mobilna konferencja),
- MobiBank > rozwiązania dla banków i branży finansowej (bankowość mobilna).

Kampanie i platformy lojalnościowe

Jednym z rozwiązań mobilnych dla firm jest nowoczesna platforma wspierania kampanii lojalnościowych. Jest to efektywne narzędzie pozwalające budować trwałe relacje B2C angażując klienta w zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody. Użytkownik aplikacji samodzielnie nalicza punkty za zakupione produkty/usługi przy pomocy kuponów promocyjnych - fotokodów. Użytkownik ma możliwość monitorowania stanu konta i wymiany punktów na nagrody. Aplikacja mobilna pozwala na bezpośredni kontakt operatora kampanii z klientem a cześć serwerowa platformy daje producentowi dostęp w czasie rzeczywistym do szczegółów na temat kupowanych produktów (lokalizacji geograficznej zakupu, rodzaj zakupu, aktywności klientów, zainteresowania promocją itp.)

Aplikacje mobilne w turystyce

Turystyczne przewodniki mobilne, aplikacje mobilne dla branży turystycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dla miast i regionów jest to bardzo efektywny sposób autopromocji. Dla turystów oraz mieszkańców ułatwienie w dotarciu do punktów użyteczności publicznej czy miejsc wartych zwiedzenia. Turystyczne aplikacje mobilne można łatwo pobrać ze sklepów AppStore czy Google Play a zainstalowane dają użytkownikowi szybki dostęp do informacji. Nowe technologie jak fotokody, geolokalizacja, Rozszerzona Rzeczywistość (ang. Augmented Reality) czy mapy 3D ułatwiają poruszanie się szczególnie w miastach. Aplikacja mobilna dla turystyki MobiTravel pozwala na interaktywne korzystanie z kompleksowo przygotowanych informacji, mu wbudowane informacje turystyczne, historyczne, kulturalne dostępne w trybie offline. Będąc za granicą turysta nie musi pobierać dodatkowych danych i ponosić kosztów połączeń w roamingu.


Bezpłatna ofertaRozważasz wdrożenie rozwiązań mobilnych?


Wyślij zapytanie o bezpłatną ofertę!
 

© 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)