Mapy cyfrowe NAVTEQ

Mapy cyfrowe Polski
Mapa cyfrowaMapy cyfrowe
Dane mapoweDane przestrzenne

          start > cyfrowe mapy Polski

Cyfrowe mapy Polski

Firma jest profesjonalnym dostawcą B2B map cyfrowych. Oferujemy dane geograficzne Polski, dane mapowe oraz dane przestrzenne uznanego na całym świecie producenta map NAVTEQ. Cyfrowe mapy Polski NAVTEQ są wykorzystywane w systemach nawigacji samochodowej, urządzeniach przenośnych wyposażonych w GPS oraz przez dostawców rozwiązań do zarządzania flotą samochodową, monitoringu i zarządzania zasobami przestrzennymi. pronesso.com jest partnerem firmy Nokia Location & Commerce i resellerem map cyfrowych NAVTEQ. Oferuje również bazy danych mapowych w technologii GIS dla rozwiązań informatycznych wykorzystujących geolokalizację.

Dane mapowe

Bazy danych GIS oraz mapy cyfrowe oferowane przez pronesso.com są przeznaczone do zastosowań w systemach informacji geograficznej (GIS), rozwiązaniach informatycznych i aplikacjach mobilnych bazujących na geolokalizacji oraz do monitoringu i zarządzania zasobami przestrzennymi. Mapy cyfrowe NAVTEQ są dostępne nie tylko w formatach standardowo wykorzystywanych w systemach GIS. Bazy danych mapowych są udostępniane jako relacyjne bazy danych, co zapewnia łatwą integrację z popularnymi systemami bazodanowymi Oracle 10G/11G, IBM DB2 i Microsoft SQLServer.

Wysokiej jakości dane obejmują m.in.:

1. Dane geograficzne: lasy i tereny zielone, cieki i zbiorniki wodne.

2. Zabudowa terenu (zabudowa przemysłowa, zabytkowa i użyteczności publicznej, cmentarze, ogródki działkowe itp.)

3. Linie kolejowe i stacje kolejowe.

4. Podział administracyjny Polski, lokalizacja miast i miejscowości.

5. Sieć drogowa Polski z numeracją: autostrady i drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe, drogi krajowe, drogi drugorzędne, lokalne, drogi powiatowe i gruntowe.

6. Informacje o oznakowaniu i organizacji ruchu drogowego.

7. Sieć ulic wraz z nazwami i punktami adresowymi, punkty użyteczności publicznej POI.

8. Atrybuty nawigacyjne (blisko 260 typów atrybutów).

9. Dane i informacje dla pieszych „NAVTEQ Discover Cities”. Zawierają ponad pięćdziesiąt atrybutów dedykowanych dla osób poruszających się w obrębie miast pieszo lub z wykorzystaniem transportu publicznego.


Bezpłatna wycenaUżywasz dane geograficzne i dane mapowe?


Wyślij zapytanie o bezpłatną wycenę!
 

© 2011-2019 pronesso.com Profesjonalne usługi dla firm (B2B)